,

PHILIPS BHD029/00

Достапност:

На залиха


• Фен за коса • Боја Црна • DryCare Essential •1600W • DC мотор • Јонизатор • ThermoProtect • насочувач на воздух • 2 брзини • 3 нивоа на топлина

1.590 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.