PHILIPS FC9350/01

Достапност:

2 на залиха


•Правосмукалка •PowerPro Cyclone 5 •Моќност:1800W •Вмукувачка моќ:350W •MultiClean Nozzle •ActiveLock •Капацитет на сад:1.5L •HEPA 10 филтер •Телескопска цевка

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.000 ден

2 на залиха

•Правосмукалка •PowerPro Cyclone 5 •Моќност:1800W •Вмукувачка моќ:350W •MultiClean Nozzle •ActiveLock •Капацитет на сад:1.5L •HEPA 10 филтер •Телескопска цевка

Шифра: ПР00139 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.