PHILIPS GC6730/30 PARNA STANICA

Достапност:

На залиха


•Пегла на пареа со резервоар •ProVelocity steam engin •Моќност:2400W •Керамичка плоча •Постојана пареа:0-110gr/min •Ударна пареа:220gr/min •Резервоар за вода:1300ml •Притисок на пумпа:5.2bar •Спреј функција •Систем против истекување •Вертикална пареа •Систем за самопрочистување •Автоматско исклучување

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.