PHILIPS HC3505/15

Достапност:

3 на залиха


•Машинка за потстрижување на брада •Ножеви од нерѓосувачки челик •Прецизност од 2mm •Должини од 0.5-23mm •Работи само со кабел

1.700 ден

3 на залиха

•Машинка за потстрижување на брада •Ножеви од нерѓосувачки челик •Прецизност од 2mm •Должини од 0.5-23mm •Работи само со кабел

Шифра: СИМП077 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.