PHILIPS HC3530/15

Достапност:

3 на залиха


•Машинка за шишање •Trim-n-Flow технологија •Работа на батерија Ni-MH •Сечила од нерѓосувачки челик •Ширина на потстрижување:41mm •13 Должини на потстрижување:0,5-23 mm •Прецизност до 2mm •Водоотпорни сечила за лесно чистење

2.600 ден

3 на залиха

•Машинка за шишање •Trim-n-Flow технологија •Работа на батерија Ni-MH •Сечила од нерѓосувачки челик •Ширина на потстрижување:41mm •13 Должини на потстрижување:0,5-23 mm •Прецизност до 2mm •Водоотпорни сечила за лесно чистење

Шифра: СИМП073 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.