ST HL-105VNP

Достапност:

На залиха


• Superior Technology • Вeртикална Греалка • 2000W • 2 нивоа на греење 1000/2000W • заштита од прегревање • прилагодлив термостат • светлосен индикатор

990 ден

На залиха