ST MS-1363P 4D

Достапност:

На залиха


ST MS-1363P 4D • Superior Technology • Безжична Машинка за бричење со три глави • црна/златна боја • ЛЦД диспеј за статус на батерија • водоотпорна • за мокро и суво бричење • може да се употребува и жичано со кабел • дизајн кој се приспособува на вашето лице • заклучување на уредт при патување • база за полнење • четка за чистење • литиумска батерија на полнење • континуирана работа од 60 минути

1.090 ден

На залиха