-15%

ST WM 9120MW

Достапност:

На залиха


• ЛЦД Дисплеј • 9кг • 1200 вртежи • XL Многу голем барабан • Енергетска класа А+++ • 23 програми + програма за самочистење

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.999 ден 16.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.