GORENJE BO71SY2B

Достапност:

На залиха


Мултифункцијонална рерна Капацитет 67 л Максимална температура 275 °C Вентилатор Самочистење со вода Осветлување Варијабилен грил ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

19.990 ден

На залиха