-7%

GORENJE BO7530CLI

Достапност:

На залиха


Classico Боја: Слонова коска Боја на рачката: Боја на рачката златна Употреблив волумен на рерната: 71 l Механичко управување Облик на копчињата: Ергономски копчиња ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

19.990 ден 21.500 ден

На залиха