GORENJE BOS737E301X

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Боја: Инокс Боја на рачката: Инокс Материјал на управувачката плоча: Инокс Употреблив волумен на рерната: 71 l Мултифункционална рерна (BigSpace)

20.990 ден

На залиха