GORENJE CJ90E

Достапност:

Нема на залиха


Моќност на моторот (max): 85 W Не’рѓосувачки челик Мрежест филтер Лесно чистење Систем против капење Вклучување со притискање на копче Број на наставки за цедење: 1 Капак за заштита од прашина Гумени ногарки за стабилност Куќиште: Пластика + метал Боја: Инокс

2.400 ден

Нема на залиха