-8%

GORENJE DE7B

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: B Класа на ефикасност на кондензација Боја: Бела Капацитет на сушење: 7 кг Врата: 35 cm Систем против туткање Одложен старт гаранција 60 месеци

22.990 ден 24.990 ден

Нема на залиха