GORENJE E5121WH

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Боја: Бела Употреблив волумен на рерната: 68 l Облик на копчињата: Ергономски копчиња 1 длабока емајлирана тава за печење Решетка на рерната Водилки за тави: Водилки на извлекувањ Чистење со AquaClean функција Силвермат-емајл (SilverMatte)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.590 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.