GORENJE E6121WD

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Бела Употреблив волумен на рерната: 65 l 1 длабока емајлирана тава за печење Решетка на рерната Водилки за тави: Водилки на извлекување

18.400 ден

На залиха