GORENJE EC310CSC

Достапност:

1 на залиха


Стаклокерамичка вградна плотна Црна боја, Механички контоли Закосен раб од предната страна, 2 (Hi-Light) зони за готвење Димензии (Ш x В x Д): 30 x 7,5 x 51cm