GORENJE EC321BCSC

Достапност:

На залиха


Црна Закосен раб од предната страна Сигнализација на преостаната топлина Димензии (ШxВxД): 30 ? 8,5 ? 52 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 ? 16 ? 61 cm Нето тежина на апаратот: 4,1 kg

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.