-13%

GORENJE EC6111SG

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Металик сива Сигнализација на преостаната топлина Димензии (ШxВxД): 60 ? 85 ? 60 cm Стаклокерамичка плоча Осветлување

20.990 ден 23.990 ден

На залиха