GORENJE EC6141WC

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Бела Мултифункционална рерна (BigSpace) – 71 l Димензии (ШxВxД): 60 ? 85 ? 60 cm Стаклокерамичка плоча ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ