GORENJE ECT644SY2B

Достапност:

Нема на залиха


Црна Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl Сигнализација на преостаната топлина Заштита од деца Димензии (ШxВxД): 30 ? 5,1 ? 52 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.990 ден

Нема на залиха

Црна Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl Сигнализација на преостаната топлина Заштита од деца Димензии (ШxВxД): 30 ? 5,1 ? 52 cm

Шифра: ВГПЛ091 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.