GORENJE ECT648 ORA W

Достапност:

На залиха


Бела боја Брусен раб на плочата Контрола на допир Димензии 60 ? 5,4 ? 52 cm Мерки за вград: 56 ? 5 ? 49 cm Приклучна моќ: 6.900 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

23.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.