GORENJE GI52010X

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A++ 5 програми: Брзa програмa 9 стандардни сетови Број на корпи: 2 Самочистечки филтер Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 44,8?81,5?55cm Мерки за вградување: 45 ? 82 ? 56 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.