GORENJE GI62010X

Достапност:

1 на залиха


-Енергетска класа: A++ -Максимална температура на влезната вода: 60 °C -Индикатор на одбраната програма -On/Off индикатор -Температура на миење: 60, 45, 35 °C -5 програми: Брзa програмa

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

21.500 ден

1 на залиха

-Енергетска класа: A++ -Максимална температура на влезната вода: 60 °C -Индикатор на одбраната програма -On/Off индикатор -Температура на миење: 60, 45, 35 °C -5 програми: Брзa програмa

Шифра: ВГС6064 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.