GORENJE GS52115X

Достапност:

2 на залиха


Енергетска класа: A++ Максимална температура на влезната вода: 60 °C Индикатор на одбраната програма On/Off индикатор Температура на миење: 40, 45, 55, 60, 65 °C 9 стандардни сетови Функција за половично полнење

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19.990 ден

2 на залиха

Енергетска класа: A++ Максимална температура на влезната вода: 60 °C Индикатор на одбраната програма On/Off индикатор Температура на миење: 40, 45, 55, 60, 65 °C 9 стандардни сетови Функција за половично полнење

Шифра: ВГС4018 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.