GORENJE GV661C60

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+++ 16 стандардни сетови Број на корпи: 3 Целосен AquaStop Автоматско отворање на вратата (TotalDry) Тип на мотор: Инвертер мотор Димензии (ШxВxД): 59,6 ? 81,7 ? 55,6 cm

24.990 ден

Нема на залиха