GORENJE GV661D60

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+++ 16 стандардни сетови Број на корпи: 3 Целосен AquaStop Автоматско отворање на вратата (TotalDry) Димензии (ШxВxД): 59,6 ? 81,7 ? 55,6 cm

30.990 ден

На залиха