-9%

GORENJE GV672C60

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+++ 16 стандардни сетови Број на корпи: 3 Целосен AquaStop Автоматско отворање на вратата (TotalDry) Тип на мотор: Инвертер мотор Димензии (ШxВxД): 59,6 ? 81,7 ? 55,6 cm

35.490 ден 38.990 ден

Нема на залиха