GORENJE HBX485QW

Достапност:

На залиха


• Стапчест миксер • Моќност 480 W • Бело-Црна боја • DC мотор за економична употреба и долготрајност • Тивка работа (SilentPower) • Лесно чистење • Вклучување со притискање на копче • Регулација на брзината • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање • Пригоден за подготовка на каши • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање • Ефикасно четиристрано сечило

2.700 ден

На залиха