GORENJE HBX601W

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 600 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Капацитет на садот за мешање и месење: 0,7 l

1.090 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.