GORENJE HD122B

Достапност:

На залиха


Moжност за закачување На преклоп Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 2 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Приклучна моќ: 1.200 W

790 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.