GORENJE HD122P

Достапност:

На залиха


Moжност за закачување На преклоп Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 2 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Приклучна моќ: 1.200 W

890 ден

На залиха