GORENJE HD203BG

Достапност:

На залиха


Дополнителна нега со јонизатор Копче за ладен воздух Филтер кој се отстранува Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 2 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Приклучна моќ: 2.000 W

1.690 ден

На залиха