GORENJE HD213GG

Достапност:

На залиха


Дополнителна нега со јонизатор Копче за ладен воздух Филтер кој се отстранувач Регулација на брзината: 3 Заштита од прегревање Приклучна моќ: 2.100 W Должина на приклучен кабел: 1,8 m

1.490 ден

На залиха