GORENJE K6N20IX

Достапност:

1 на залиха


Еднорачно електронско палење 2 плински горачи + 2 експрес рингли Гас контрола Тип на плин: G30/30 Димензии (ШxВxД): 58 ? 10,9 ? 51 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.450 ден

1 на залиха

Еднорачно електронско палење 2 плински горачи + 2 експрес рингли Гас контрола Тип на плин: G30/30 Димензии (ШxВxД): 58 ? 10,9 ? 51 cm

Шифра: ВГПЛ075 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.