GORENJE KR1800EPRO

Достапност:

На залиха


Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати Ребраста плоча за печење Еднострани плочи што се вадат Конвенционален грејач Прилагодување на висината Индикатор за температура Регулирање на температурата

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.290 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.