-24%

GORENJE NRK61DAXL4

Достапност:

Нема на залиха


Самостоен комбиниран фрижидер Бруто капацитет: 354 l Тип на апарат: Самостоен Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 66,3 cm

25.990 ден 33.990 ден

Нема на залиха