-6%

GORENJE NRS918FVX

Достапност:

Нема на залиха


Side by side Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 548 l Тип на апарат: Самостоен Димензии (ШxВxД): 91 ? 179,1 ? 64,6 cm

74.990 ден 79.990 ден

Нема на залиха