GORENJE RB6151AW

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 ? 145 ? 64 cm Внатрешно ЛЕД осветлување 4 стаклени полици ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.