-13%

GORENJE SIH2200BC

Достапност:

На залиха


Моќност на грејачот: 2.200 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Вертикално пеглање за осетливи алишта Постојана пареа: 22 g/min Ударна пареа: 60 g/min Функција прскање Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l Должина на приклучен кабел: 2,5 m

1.390 ден 1.600 ден

На залиха