GORENJE SIH2200GC

Достапност:

На залиха


Моќност на грејачот: 2.200 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Индикатор на температура Постојана пареа: 22 g/min Ударна пареа: 80 g/min Функција прскање Волумен на резервоарот за вода: 0,30 l Должина на приклучен кабел: 2,5 m

2.700 ден

На залиха