GORENJE SIH2200GC

Достапност:

На залиха


Моќност на грејачот: 2.200 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Вертикално пеглање за осетливи алишта Можност за суво пеглање Ударна пареа: 80 g/min

1.990 ден

На залиха