GORENJE SIH2600GC

Достапност:

2 на залиха


Моќност на грејачот: 2.600 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Вертикално пеглање за осетливи алишта Можност за суво пеглање Аналогно Ударна пареа: 100 g/min

2.790 ден

2 на залиха

Моќност на грејачот: 2.600 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Вертикално пеглање за осетливи алишта Можност за суво пеглање Аналогно Ударна пареа: 100 g/min

Шифра: СИПЕ123 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.