GORENJE SM703BK

Достапност:

На залиха


Алуминиум Еднострани плочи што се вадат Затворена положба Индикатор за температура Едноставно печење Простор за сместување на кабелот Гумена подлога на садот за поголема стабилност Рачка за носење Сигурносно затварање Ладни рачки Моќност на грејачот: 700 W Куќиште: Не’рѓосувачки челик

2.190 ден

На залиха