GORENJE SMK150B

Достапност:

Нема на залиха


Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење: 40 g Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник Регулација за мелење ,ситно-крупно Нож за ефикасно мелење Нож за ситно мелење Гумени ногарки за стабилност

1.690 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.