GORENJE TGR50NG

Достапност:

На залиха


Бојлер 50 Л Бела боја Моќност 2КW Работен Притисок 6Bar Високо Монтажен Внатрешен(Заштитен)Термостат Надворешен(Електромеханички) Термостат Заштитна магнезиумова анода Емајлиран Казан Температура на загревање од 15°C до 75°C Мотажа на зид Димензии (ШxВxД): 45 4 x 57 x 46

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.250 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.