-13%

GORENJE TH60E3B

Достапност:

На залиха


Телескопски вградлив аспиратор Вграден кујнски аспиратор Управување: Преклопник Максимална бучавост: 67 dB(A)re1pW Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 350 m?/h нергетска класа: C Gorenje Essential линија Димензии (ШxВxД): 60 ? 17 ? 30,6 cm

5.490 ден 6.300 ден

На залиха