GORENJE WA843S

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+++ Инвертер мотор (PowerDrive) SteamTech генератор на пареа Програма против алергии (AllergyCare) Автоматска програма / Кошули PowerWash 59′ / DownWear / Освежување со пареа (SteamRefresh) Ладно перење: 15°C

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

31.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.