GORENJE WEI723

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+++ Инвертер мотор (PowerDrive) WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Капацитет за перење: 7 kg Волумен на барабанот: 54 l 16 програми

22.890 ден

Нема на залиха