GORENJE WEI84CPS

Достапност:

На залиха


Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++ Инвертер мотор (PowerDrive)

25.990 ден

На залиха