-8%

GORENJE WHC623E14X

Достапност:

На залиха


Енергетска класа на осветлувањето: A Енергетска класа на филтерот: A Енергетска класа на проток на воздух: E Максимален проток на воздух: 408 m?/ Димензии (ШxВxД): 60 ? 25 ? 50 cm Нето тежина на апаратот: 8,6 kg Приклучна моќ: 126 W Тип на осветлување: LED

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.490 ден 5.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.